Resultaten in cijfers

Hier vindt u de resultaten van alle lijsten. Gebruik het keuzemenu om het resultaat van andere entiteiten te zien.

Pelt

Getelde bureaus : 26/26 (100.00%) – Laatst bijgewerkt op
Lijst20192014%2019%2014+/- %
3Open Vld1.660-8,49%--
8N-VA4.639-23,73%--
9VLAAMS BELANG4.064-20,79%--
10CD&V4.717-24,13%--
12PVDA1.012-5,18%--
15GROEN1.493-7,64%--
16sp.a1.861-9,52%--
21PRO60-0,31%--
22D-SA39-0,20%--