Resultaten in cijfers

Hier vindt u de resultaten van alle lijsten. Gebruik het keuzemenu om het resultaat van andere entiteiten te zien.

Kanton Châtelet

Getelde bureaus : 31/31 (100.00%) – Laatst bijgewerkt op
Evolutie van kantons
Evolutie van kantons
Kanton Châtelet
Graph
Evolutie 2014
Evolutie 2019
Referentie evolutie
Lijst20192014%2019%2014+/- %
2ECOLO4.2812.6368,73%5,24%+3,49%
5CDH4.9876.47310,17%12,86%-2,69%
6MR5.5697.76111,36%15,42%-4,06%
7PARTI POPULAIRE2.0083.0364,10%6,03%-1,94%
11DéFI2.350-4,79%-+2,48%
FDF-1.162-2,31%-
12PTB9.051-18,46%-+11,77%
PTB-GO !-3.370-6,69%-
13LISTES DESTEXHE793-1,62%--
17PS17.19920.50835,08%40,74%-5,66%
21LA DROITE7436701,52%1,33%+0,18%
22PCB174-0,35%--
24COLLECTIF CITOYEN629-1,28%--
25NATION3984090,81%0,81%-0,00%
26AGIR849-1,73%--
MG-106-0,21%-
DEBOUT LES BELGES-2.622-5,21%-
P+-279-0,55%-
R.W.F.-149-0,30%-
NWA-178-0,35%-
WALLONIE D'ABORD-553-1,10%-
RassemblementWalon-182-0,36%-
FW-247-0,49%-
Ingeschrevenen20192014
Total63.52062.744
Neergelegde stembiljetten20192014%2019%2014
Total54.83454.96686,33%87,60%
Blanco en ongeldige stemmen20192014%2019%2014
Total5.8034.62510,58%8,41%
Geldige stemmen20192014
Total49.03150.341