Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Stand stemopneming : vol - Laatst bijgewerkt op
21 PVDA
Nr.TitularissenStemmen%IIIIIIIVV
1BUSSELEN Jan74115,58%6271.36801
2EL JARI Sarah55111,59%055101
3VANDECAPELLE Mattijs2445,13%024406
4DE LEENER Marie3697,76%036903
5DE BELDER Yuri2204,63%022009
6FRANSSEN Lieve2815,91%028105
7NGONGO Joseph2284,79%022807
8MILOJKOWIC Anna2866,01%028604
9DE MONT Paul1332,80%0133016
10MAHJOUB Nadia3707,78%037002
11RAMBOER Ruben1503,15%0150014
12HOLSBEEKS Christiana2204,63%0220010
13SPAEPEN Peter1463,07%0146015
14BEVERNAGE Kathleen2124,46%0212011
15MOMMAERTS Omer2214,65%022108
16BOUTSEN Alison1954,10%0195012
17FLACHET Ivo1883,95%0188013
Legende
IAantal stembiljetten die aan de kandidaten door overdract zijn toegekend ten belope van wat nodig is om het verkiesbaarheidscijfer te bereiken.
IITotaal aantal stemmen dat de kandidaten na overdracht hebben behaald.
IIITotaal aantal stembiljetten die nog door overdracht moeten worden verdeeld.
IVAanwijzing en rangschilling van de verlozenen.
%De verhouding tussen het aantal verkregen voorkeurstemmen voor de kandidaat en het totaal aantal voorkeurstemmen verkregen door alle kandidaten van dezelfe lijst.
Bijkomende informatie
AAantal aan de lijst toegekende zetels1
BTotaal aantal stembiljetten met een lijststem1.253
CTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaten is gestemd1.739
FStemcijfer van de lijst (B + C + D + E)2.992
GVerkiesbaarheidscijfer (F : (A + 1))1.496
H(Halve) pot titularissen (B + E) / 2627