Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Stand stemopneming : vol - Laatst bijgewerkt op
10 CD&V
Nr.TitularissenStemmen%IIIIIIIVV
1DEBAETS Bianca2.15125,02%4652.6161441
2DELVA Paul8019,32%14494501
3POSCHET Joris6437,48%064303
4van der BEEK Stephanie4735,50%047305
5LAUREYS Eric3634,22%036307
6MERTENS Anne3894,52%038906
7KEBE Ibrahim4835,62%048304
8PETERS Véronique3313,85%033109
9JYAMBERE Victor3393,94%033908
10DEHING van den BROECK Marina3203,72%0320010
11VILAIN XIIII Charles-Eric2032,36%0203015
12TUBALA wa KABEYA Madeleine2032,36%0203016
13VAN BOCKSTAL Frank2392,78%0239014
14HAELVOET Ingrid2703,14%0270013
15AMINE Fatima-Zahra2893,36%0289012
16DE SMUL Georges3033,52%0303011
17GROUWELS Brigitte7979,27%079702
Legende
IAantal stembiljetten die aan de kandidaten door overdract zijn toegekend ten belope van wat nodig is om het verkiesbaarheidscijfer te bereiken.
IITotaal aantal stemmen dat de kandidaten na overdracht hebben behaald.
IIITotaal aantal stembiljetten die nog door overdracht moeten worden verdeeld.
IVAanwijzing en rangschilling van de verlozenen.
%De verhouding tussen het aantal verkregen voorkeurstemmen voor de kandidaat en het totaal aantal voorkeurstemmen verkregen door alle kandidaten van dezelfe lijst.
Bijkomende informatie
AAantal aan de lijst toegekende zetels1
BTotaal aantal stembiljetten met een lijststem1.217
CTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaten is gestemd4.014
FStemcijfer van de lijst (B + C + D + E)5.231
GVerkiesbaarheidscijfer (F : (A + 1))2.616
H(Halve) pot titularissen (B + E) / 2609