Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Stand stemopneming : vol - Laatst bijgewerkt op
11 DéFI
Nr.TitularissenStemmen%IIIIIIIVV
1CLERFAYT Bernard14.67216,50%014.6729.8231
2MAISON Joëlle4.7785,37%994.8779.7242
3JODOGNE Cécile4.6625,24%2154.8779.5093
4LOEWENSTEIN Marc2.0582,31%2.8194.8776.6904
5DE BOCK Emmanuel2.2482,53%2.6294.8774.0615
6NAGY Marie2.7683,11%2.1094.8771.9526
7VOSSAERT Michaël1.6871,90%1.9523.63907
8BOMELE Nketo9171,03%091701
9KÖKSAL Sadik1.6931,90%01.69302
10MANDAILA Gisèle1.7341,95%01.73403
11LORIAUX Michaël1.2321,39%01.23207
12GÜLES Filiz6840,77%0684037
13ERKAN Nathalie1.1981,35%01.19808
14MGHARI Abdellatif5080,57%0508050
15DEMIRI Burim7760,87%0776029
16PHILIPPE Alexandra1.3641,53%01.36404
17EL KHATTABI Fatiha8951,01%0895017
18BEN SALAH Rachid6810,77%0681038
19DENIS Michel7800,88%0780028
20KORY KIHETA Marie-Thérèse7230,81%0723031
21JAKUPI Arsim6640,75%0664040
22SCHEVENEELS Dorothée1.1271,27%01.127013
23PILLOIS Matthieu9181,03%0918016
24de PATOUL Jonathan1.9412,18%01.941010
25FERRETTI Sandra1.1441,29%01.144012
26BILGE Mehmet1.1491,29%01.149011
27BOZDAG Gülcan8210,92%0821020
28MARGAUX Odile1.2371,39%01.23706
29RIGAUX Isabelle1.1621,31%01.162010
30BEN ALI Mohad4870,55%0487053
31ANBARI Laïla6590,74%0659041
32ARSLAN Naher4440,50%0444057
33LERATE Vincianne8050,91%0805021
34HAUMONT Yaël6460,73%0646042
35MOMMER Thierry7440,84%0744030
36KABAKAJI TSHISWAKA Victoire7140,80%0714033
37FERNANDEZ LOPEZ José4400,49%0440058
38MFUNI LUKANDA Mado7960,90%0796026
39DETAVERNIER Luc5650,64%0565048
40OLBRECHTS Anne-Sophie7890,89%0789027
41VANDEPLAS Gaëtan4570,51%0457055
42DE BONDT Chantal6680,75%0668039
43DIALLO Elhadj5310,60%0531049
44VANDERZIPPE Myriam7030,79%0703034
45SIX Charles1.1981,35%01.19809
46CALMEYN Ariane8030,90%0803022
47de WILDE d'ESTMAEL Yannick6210,70%0621044
48de LOBKOWICZ-d'URSEL Ariane2.7463,09%02.74608
49CLUMECK Nicolas8020,90%0802023
50ROOS Alexandra7990,90%0799024
51WILLOCQ Simon5870,66%0587046
52INGABIRE Providence4880,55%0488052
53ZAUWEN Renaud4920,55%0492051
54VAN MELKEBEKE Viviane6850,77%0685036
55STANCIU Daniel3760,42%0376062
56SAHRAOUI Jamila4860,55%0486054
57CANTINIAUX Geoffrey4220,47%0422060
58CAMUT Stéphane4070,46%0407061
59BARAMOTO Malika6950,78%0695035
60BIBANI Anis4570,51%0457056
61LOODTS Vanessa7980,90%0798025
62BOULAKHRIF Nabil5810,65%0581047
63PETI MPANGI Marie-Jeanne8400,94%0840019
64ARCHICH Youssef4240,48%0424059
65WARGINAIRE Samantha6420,72%0642043
66COUVREUR Antoine6020,68%0602045
67MBEKA Mbumba Joelle8490,95%0849018
68KALONDA André7210,81%0721032
69SQUARTINI Laura9611,08%0961015
70MELARD Aurélie1.3541,52%01.35405
71HARMEL Nicolas1.0391,17%01.039014
72MAGDALIJNS Christophe2.3632,66%02.36309
Legende
IAantal stembiljetten die aan de kandidaten door overdract zijn toegekend ten belope van wat nodig is om het verkiesbaarheidscijfer te bereiken.
IITotaal aantal stemmen dat de kandidaten na overdracht hebben behaald.
IIITotaal aantal stembiljetten die nog door overdracht moeten worden verdeeld.
IVAanwijzing en rangschilling van de verlozenen.
%De verhouding tussen het aantal verkregen voorkeurstemmen voor de kandidaat en het totaal aantal voorkeurstemmen verkregen door alle kandidaten van dezelfe lijst.
Bijkomende informatie
AAantal aan de lijst toegekende zetels10
BTotaal aantal stembiljetten met een lijststem19.646
CTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaten is gestemd33.992
FStemcijfer van de lijst (B + C + D + E)53.638
GVerkiesbaarheidscijfer (F : (A + 1))4.877
H(Halve) pot titularissen (B + E) / 29.823