Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.

Kieskring Doornik-Aat-Moeskroen

Stand stemopneming : vol - Laatst bijgewerkt op
17 PS
Nr.TitularissenStemmen%IIIIIIIV
1DEMOTTE Rudy21.98631,13%021.98613.2191
2AHALLOUCH Fatima4.3626,18%13.21917.58102
3HUSTACHE Serge9.40813,32%09.4080
4CANTILLON Clarisse3.0684,34%03.0680
5DE HANDSCHUTTER Pascal3.2284,57%03.2280
6PIRAUX Marie2.5163,56%02.5160
7ROBETTE Benjamin3.9595,60%03.9590
Nr.OpvolgersStemmen%IIIIIIIV
1DE RODDER Dorothée6.5209,23%12.13418.6549.4191
2VAN der STICHELEN Luc2.5863,66%9.41912.00502
3LIÉNARD Laetitia4.9797,05%04.97903
4DEVILLE Christophe1.5672,22%01.56705
5MARIR Kheltoum1.5142,14%01.51406
6WERQUIN David1.3711,94%01.37107
7HUART Quentin3.5735,06%03.57304
Legende
IAantal stembiljetten die aan de kandidaten door overdract zijn toegekend ten belope van wat nodig is om het verkiesbaarheidscijfer te bereiken.
IITotaal aantal stemmen dat de kandidaten na overdracht hebben behaald.
IIITotaal aantal stembiljetten die nog door overdracht moeten worden verdeeld.
IVAanwijzing en rangschilling van de verlozenen.
%De verhouding tussen het aantal verkregen voorkeurstemmen voor de kandidaat en het totaal aantal voorkeurstemmen verkregen door alle kandidaten van dezelfe lijst.
Bijkomende informatie
AAantal aan de lijst toegekende zetels2
BTotaal aantal stembiljetten met een lijststem22.231
CTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen is gestemd20.875
DTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen en één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd8.650
ETotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd4.206
FStemcijfer van de lijst (B + C + D + E)55.962
GVerkiesbaarheidscijfer (F : (A + 1))18.654
H(Halve) pot titularissen (B + E) / 213.219
I(Halve) pot opvolgers (B + C) / 221.553