Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.

Kieskring Aarlen-Marche-en-Famenne-Bastenaken-Neufchâteau-Virton

Stand stemopneming : vol - Laatst bijgewerkt op
5 CDH
Nr.TitularissenStemmen%IIIIIIIV
1COLLIN René16.90822,68%016.9087.0161
2GOFFINET Anne-Catherine8.29911,13%4.08512.3842.9312
3DEGEYE Yves4.8216,47%2.9317.7520
4MATHELIN Catherine5.7987,78%05.7980
5PIERRARD Loïc4.5546,11%04.5540
6LEONARD-DUTROUX Véronique6.1388,23%06.1380
Nr.OpvolgersStemmen%IIIIIIIV
1BONNET Coralie6.6898,97%5.69512.3846.1611
2MULLENS Michel3.8585,18%6.16110.01902
3BALTHAZARD Véronique5.1026,84%05.10203
4COLLIN Léon4.1485,56%04.14805
5MICHEL Isabelle3.8315,14%03.83106
6KINARD François4.4035,91%04.40304
Legende
IAantal stembiljetten die aan de kandidaten door overdract zijn toegekend ten belope van wat nodig is om het verkiesbaarheidscijfer te bereiken.
IITotaal aantal stemmen dat de kandidaten na overdracht hebben behaald.
IIITotaal aantal stembiljetten die nog door overdracht moeten worden verdeeld.
IVAanwijzing en rangschilling van de verlozenen.
%De verhouding tussen het aantal verkregen voorkeurstemmen voor de kandidaat en het totaal aantal voorkeurstemmen verkregen door alle kandidaten van dezelfe lijst.
Bijkomende informatie
AAantal aan de lijst toegekende zetels2
BTotaal aantal stembiljetten met een lijststem10.364
CTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen is gestemd13.348
DTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen en één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd9.771
ETotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd3.668
FStemcijfer van de lijst (B + C + D + E)37.151
GVerkiesbaarheidscijfer (F : (A + 1))12.384
H(Halve) pot titularissen (B + E) / 27.016
I(Halve) pot opvolgers (B + C) / 211.856