Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.

Kieskring Namen

Stand stemopneming : vol - Laatst bijgewerkt op
12 PTB
Nr.TitularissenStemmen%IIIIIIIV
1VANDEVOORDE Anouk3.83522,75%7.60911.4441.0441
2BOULANGER Karl1.4378,53%1.0442.4810
3DACHET Sylvie1.6779,95%01.6770
4LIBERT Cédric1.1857,03%01.1850
5SIMONART Muriel1.2287,29%01.2280
6LENOIR Jean-François1.0386,16%01.0380
7THIRIFAYS Axelle1.2597,47%01.2590
Nr.OpvolgersStemmen%IIIIIIIV
1MATHIEU Valery9545,66%10.44511.39901
2LÉONARD Véronique8615,11%086102
3HILSON Etienne5913,51%059107
4SAIDI Amina7824,64%078203
5DELSAUX Alain6243,70%062406
6DIELIS Julie7324,34%073204
7GILLARD Éric Victor6513,86%065105
Legende
IAantal stembiljetten die aan de kandidaten door overdract zijn toegekend ten belope van wat nodig is om het verkiesbaarheidscijfer te bereiken.
IITotaal aantal stemmen dat de kandidaten na overdracht hebben behaald.
IIITotaal aantal stembiljetten die nog door overdracht moeten worden verdeeld.
IVAanwijzing en rangschilling van de verlozenen.
%De verhouding tussen het aantal verkregen voorkeurstemmen voor de kandidaat en het totaal aantal voorkeurstemmen verkregen door alle kandidaten van dezelfe lijst.
Bijkomende informatie
AAantal aan de lijst toegekende zetels1
BTotaal aantal stembiljetten met een lijststem16.758
CTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen is gestemd4.131
DTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen en één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd1.451
ETotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd547
FStemcijfer van de lijst (B + C + D + E)22.887
GVerkiesbaarheidscijfer (F : (A + 1))11.444
H(Halve) pot titularissen (B + E) / 28.653
I(Halve) pot opvolgers (B + C) / 210.445