Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.

Kieskring Namen

Stand stemopneming : vol - Laatst bijgewerkt op
5 CDH
Nr.TitularissenStemmen%IIIIIIIV
1DISPA Benoît8.21019,92%6.74514.9555631
2BAZELAIRE Charlotte4.96012,03%5635.5230
3GILON Christophe2.5026,07%02.5020
4SPINEUX Laurie2.8366,88%02.8360
5COLLARD-BOVY Pierre2.1595,24%02.1590
6PLOMTEUX Christelle2.9077,05%02.9070
7DELFORGE Yves2.8786,98%02.8780
Nr.OpvolgersStemmen%IIIIIIIV
1MOINNET-JOIRET Isabelle2.9747,22%11.10914.08301
2MATTART Philippe1.3633,31%01.36305
3KLEIN Dorothée2.3115,61%02.31103
4VAUTARD Philippe1.2653,07%01.26507
5MINEUR-CRÉMERS Bernadette1.6894,10%01.68904
6WEVERBERGH Dany1.3173,20%01.31706
7LAZARON Geneviève3.8439,32%03.84302
Legende
IAantal stembiljetten die aan de kandidaten door overdract zijn toegekend ten belope van wat nodig is om het verkiesbaarheidscijfer te bereiken.
IITotaal aantal stemmen dat de kandidaten na overdracht hebben behaald.
IIITotaal aantal stembiljetten die nog door overdracht moeten worden verdeeld.
IVAanwijzing en rangschilling van de verlozenen.
%De verhouding tussen het aantal verkregen voorkeurstemmen voor de kandidaat en het totaal aantal voorkeurstemmen verkregen door alle kandidaten van dezelfe lijst.
Bijkomende informatie
AAantal aan de lijst toegekende zetels1
BTotaal aantal stembiljetten met een lijststem11.804
CTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen is gestemd10.414
DTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen en één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd4.880
ETotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd2.812
FStemcijfer van de lijst (B + C + D + E)29.910
GVerkiesbaarheidscijfer (F : (A + 1))14.955
H(Halve) pot titularissen (B + E) / 27.308
I(Halve) pot opvolgers (B + C) / 211.109