Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.

Kieskring Namen

Stand stemopneming : vol - Laatst bijgewerkt op
17 PS
Nr.TitularissenStemmen%IIIIIIIV
1LUPERTO Jean-Charles16.35228,38%016.3529.3991
2GROVONIUS Gwenaelle6.39411,10%8.32214.7161.0772
3SAMPAOLI Vincent6.37611,06%1.0777.4530
4KUMANOVA Nermin3.1275,43%03.1270
5SERON Pierre3.3265,77%03.3260
6MICHEL Sylvie2.8524,95%02.8520
7WATTECAMPS Paul1.8753,25%01.8750
Nr.OpvolgersStemmen%IIIIIIIV
1MARTIN Fabian3.9756,90%10.74114.7166.9171
2BIOUL Laura2.7834,83%6.9179.70002
3CLOSE Jean-Louis3.0445,28%03.04403
4HAINAUT Betty1.9503,38%01.95006
5CARLIER Jordy1.4622,54%01.46207
6DONEUX-PAINDAVEINE Isabelle2.1433,72%02.14304
7PAUSS Hélène1.9663,41%01.96605
Legende
IAantal stembiljetten die aan de kandidaten door overdract zijn toegekend ten belope van wat nodig is om het verkiesbaarheidscijfer te bereiken.
IITotaal aantal stemmen dat de kandidaten na overdracht hebben behaald.
IIITotaal aantal stembiljetten die nog door overdracht moeten worden verdeeld.
IVAanwijzing en rangschilling van de verlozenen.
%De verhouding tussen het aantal verkregen voorkeurstemmen voor de kandidaat en het totaal aantal voorkeurstemmen verkregen door alle kandidaten van dezelfe lijst.
Bijkomende informatie
AAantal aan de lijst toegekende zetels2
BTotaal aantal stembiljetten met een lijststem16.387
CTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen is gestemd18.928
DTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen en één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd6.423
ETotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd2.410
FStemcijfer van de lijst (B + C + D + E)44.148
GVerkiesbaarheidscijfer (F : (A + 1))14.716
H(Halve) pot titularissen (B + E) / 29.399
I(Halve) pot opvolgers (B + C) / 217.658