Voorkeurstemmen

Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien.

Kieskring Namen

Stand stemopneming : vol - Laatst bijgewerkt op
2 ECOLO
Nr.TitularissenStemmen%IIIIIIIV
1HAZÉE Stéphane6.96317,72%3.70110.6646.6031
2DELPORTE Valérie4.41911,24%6.24510.6643582
3JACQUET Thibaut2.0915,32%3582.4490
4FAIN Laetitia3.4298,72%03.4290
5DEFLORENNE Arnaud2.2055,61%02.2050
6MINNE Béatrice3.1347,97%03.1340
7HALUT Christine3.4588,80%03.4580
Nr.OpvolgersStemmen%IIIIIIIV
1ROCHET Bénédicte2.2055,61%8.45910.6644.6781
2REVELARD Jean-Luc1.2963,30%4.6785.97402
3VAN MELLO Laure1.7974,57%01.79705
4DUBUISSON Bernard1.2313,13%01.23107
5VAFIDIS Rachelle1.6334,15%01.63306
6DEFEYT Philippe3.1868,11%03.18603
7MARCHAL Romane2.2585,74%02.25804
Legende
IAantal stembiljetten die aan de kandidaten door overdract zijn toegekend ten belope van wat nodig is om het verkiesbaarheidscijfer te bereiken.
IITotaal aantal stemmen dat de kandidaten na overdracht hebben behaald.
IIITotaal aantal stembiljetten die nog door overdracht moeten worden verdeeld.
IVAanwijzing en rangschilling van de verlozenen.
%De verhouding tussen het aantal verkregen voorkeurstemmen voor de kandidaat en het totaal aantal voorkeurstemmen verkregen door alle kandidaten van dezelfe lijst.
Bijkomende informatie
AAantal aan de lijst toegekende zetels2
BTotaal aantal stembiljetten met een lijststem19.194
CTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen is gestemd7.080
DTotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-titularissen en één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd4.305
ETotaal aantal stembiljetten waarop voor één of meer kandidaat-opvolgers is gestemd1.413
FStemcijfer van de lijst (B + C + D + E)31.992
GVerkiesbaarheidscijfer (F : (A + 1))10.664
H(Halve) pot titularissen (B + E) / 210.304
I(Halve) pot opvolgers (B + C) / 213.137